Wolisz zamówić przez telefon? 696 036 874
Poznaj warunki transportu To takie proste
Odwiedź nasz sklep stacjonarny! Ustroń, ul. Grażyńskiego 23
Jesteśmy na Facebooku i Instagramie Poznaj nas bliżej!

Producenci

Adrian, Browar Wrzos, Ustroń

Jestem zawodowym piwowarem. Pracuję w Browarze Wrzos, gdzie od sześciu lat zajmuję się produkcją piwa. Doskonalę i rozwijam proces warzenia zgodnie z oryginalnymi recepturami firmowymi. Produkuję osiem gatunków piwa, które znacie Państwo z Karczmy Wrzos, ale tworzę też własne przepisy, które pojawiają się w ofercie. Polecam zwłaszcza Summer Ale i nową wersję Portera!

W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Interesuję się motoryzacją. Lubię zabytkowe motocykle, często majsterkuję przerabiając samochody terenowe. Najwięcej radości sprawia mi ulepszanie procesów. Lubię pracować z maszynami i cieszy mnie, kiedy mogę sprawić, że coś działa lepiej, sprawniej i szybciej.


Wit Kozub, Gorzelnia Wrzos, Ustroń

Z Browarem Wrzos jestem związany od wielu lat. Gdy pojawił się pomysł produkcji kraftowych alkoholi, postanowiłem się w niego zaangażować.

Pierwszą destylację przeprowadziliśmy w 2018r. Od tego czasu ciągle udoskonalamy proces produkcji, poszukujemy nowych inspiracji i smaków. Wszystkie czynności konieczne w procesie destylacji, począwszy od przygotowania zacieru, poprzez palenie, macerację, doprawianie itd. -  wykonuję ręcznie, w sposób tradycyjny. Sercem każdej destylarni jest alembik. W Browarze Wrzos posiadamy czteropółkowy, miedziany, opalany drewnem alembik austryjackiej firmy Arnold Holstein. Praca na tym urządzeniu wymaga dużo skupienia i dbałości o szczegół, ale efekt końcowy jest wart włożonej pracy. 


Sonia Markuzel, Rodzinna Pasieka Pszczela, Cieszyn

Wychowałam się w rodzinie z głębokimi tradycjami pszczelarskimi. Mimo uzyskania tytuł mgr inż. Analityki Chemicznej, postanowiłam kontynuować rodzinną pasję i swoją przyszłość związać z pszczelarstwem.

Obecnie posiadam największą pasiekę o charakterze stacjonarno-wędrownym na terenie Cieszyna. Gospodarka wędrowna umożliwia mi pozyskiwanie miodów odmianowych: miód wielokwiatowy, rzepakowy, akacjowy, lipowy, gryczany, nawłociowy oraz spadziowy. Ponadto oprócz miodu pozyskuję również produkty pszczele takie jak: pyłek kwiatowy (obnóża), kit pszczeli, pierzgę (chlebek pszczeli). Usytuowanie pasieki na Ziemi Cieszyńskiej w Beskidzie Śląskim zapewnia nam pozyskiwanie miodów o unikalnym smaku i aromacie.

Dzięki rzetelnej wiedzy przekazywanej z pokoleń i fachowemu przygotowaniu pszczelarskiemu (Tytuł Mistrza Pszczelarstwa) jestem w stanie zagwarantować najwyższą jakość powstającego u nas miodu.

Posiadamy CERTYFIKAT WYROBÓW NATURALNYCH NR 4537-8576-9128-1678, który jest gwarancją najwyższej jakości oraz autentyczności naszych produktów.


Agnieszka Pyka, Ines Home Art, Ustroń

Nazywam się Agnieszka i jestem rodowitą mieszkanką Ustronia. 

Już jako dziecko uwielbiałam zajmować się  plastyką oraz fascynowała mnie kosmetyka. Najbardziej interesowały mnie rzeczy, które mogłam wykonać własnoręcznie, ponieważ sprawiały mi one dużo radości. Wraz z wiekiem rozwijały się moje pasje i powstała potrzeba relaksu. Zastanawiałam się, czy mogę zrobić coś, co pomoże ukoić nerwy po ciężkim dniu. W ten sposób wpadłam na pomysł stworzenia musujących bomb do kąpieli.

W każdy mój produkt wkładam całe serce i staram się jak mogę aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.


Christopher Vaile, Vaile Coffee, Krobielowice

Christopher Vaile - miłośnik historii, podróżnik i pasjonat naturalnych produktów, który od wielu lat z sukcesami działa jako renowator Pałacu Krobielowice, będącego dawniej własnością jego przodków. Dzisiaj pałac zachwyca swoją przytulnością i gościnnością.

Od 2019 roku obok pałacu uruchomiono również rzemieślniczą palarnię kawy. Właściciel osobiście odwiedził plantację, znajdującą się w prowincji Dam Long w Wietnamie. Sprowadzony przez niego produkt posiada certyfikat stowarzyszenia 4C (The Common Code for the Coffee Community), które jako misję stawia sobie poprawę warunków pracy i troskę o środowisko naturalne na plantacjach kawy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl